Szamba betonowe Warszawa

Jeśli ktoś nie miał szczęścia zamieszkać na terenie zaopatrzonym w kanalizację, najprawdopodobniej będzie używał bezodpływowego zbiornika na nieczystości zwanego szambem. Obecnie nadal jest to najpopularniejsza metoda odprowadzania nieczystości nie tylko z domów jednorodzinnych.

Rozwiązanie jest proste i skuteczne. Na terenie posesji wykopujemy dół, w którym umieszczamy odpowiednich rozmiarów zbiornik i do niego podłączamy odpływ nieczystości z naszego gospodarstwa. W miarę upływu czasu, korzystając (mniej lub bardziej intensywnie) z wygód naszego domu, szambo będzie się powoli zapełniało. Za każdym razem, gdy osiągnie odpowiedni poziom wzywamy specjalny transport, który je opróżni, a zawartość odwiezie do najbliższej oczyszczalni ścieków.

Jakie szambo wybrać?

Na chwilę obecną do wyboru mamy dwa rodzaje zbiorników szambowych: betonowe i plastikowe. Wbrew pozorom te pierwsze oferują nam wiele zalet:

  • Duża masa gwarantuje, że będzie ono stabilne leżało w gruncie i nie przesuną go ku górze na przykład wody gruntowe.
  • Relatywnie niższa cena, co jest szczególnie ważne, chociażby ze względu na inne wydatki, które generuje każda inwestycja.
  • Wytrzymałość jego jest znacznie wyższa, co oznacza, że nad takim zbiornikiem, czy nad jego częścią, bez obaw, można zbudować na przykład podjazd.

Gdzie zamówić takie szambo?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, bo znalazłeś firmę producent szamb betonowych. Zajmujemy się produkcją szamb z betonu o wysokiej jakości, gwarantując szczelność i wytrzymałość. Na szczęście wszystko można znaleźć w necie. Na przykład pod hasłem szamba betonowe warszawa znalazłeś naszą firmę AJP Szamba. Przeglądając naszą stronę, dowiemy się o posiadanych przez nas certyfikatach, a także, zapoznamy się z opiniami innych klientów.

 

Zobacz też nasze szamba betonowe radom, szamba betonowe kielce, szamba betonowe łódz, szamba betonowe skarżysko kamienna, szamba betonowezamość, szamba betonowe katowice.

 

Szamba betonowe warszawa  Producent szamb betonowych