Szamba dwukomorowe

Jesteśmy liderem wśród producentów szamb na rynku. Wszystkie dostępne produkty są solidne, szczelne i trwałe. Wyróżnia nas nie tylko jakość i konkurencyjne ceny, ale także szeroka oferta. Nasi klienci znajdą w niej między innymi szamba dwukomorowe. Produkujemy przede wszystkim zbiorniki betonowe, ale u nas mogą Państwo zakupić także szambo dwukomorowe plastikowe. Pierwszy model jest jednak tańszy, a przy tym solidniejszy niż jego plastikowy odpowiednik. Ze względu na dużą masę, problem może jednak stanowić montaż tego typu zbiornika. Plastikowe szambo jest natomiast lekkie, ale droższe i nie wytrzymuje dużych obciążeń, co niesie za sobą ograniczenia związane z miejscem montażu.

Jak działa szambo dwukomorowe?

Jeśli chodzi o szambo dwukomorowe zasada działania tego typu zbiornika jest prosta: w każdej z komór odkładają się innego typu ścieki: w jednej płynne, a w drugiej – osadowe. Na takie rozwiązanie powinni zdecydować się przede wszystkim właściciele domów wielorodzinnych. W tym przypadku szambo dwukomorowe okazuje się lepszym wyjściem, ponieważ jest:

  • bardziej ekonomiczne;
  • proekologiczne;
  • pozwala zaoszczędzić czas.

Szambo dwukomorowe zalety

Podstawową zaletą, jaka charakteryzuje szamba betonowe dwukomorowe, jest już sam podział na dwie komory. Podzielenie ścieków na część stałą i płynną umożliwia aplikowanie do tej pierwszej bakterii, których zadaniem jest rozkładanie stałych elementów. Dzięki temu komory wolniej się zapełniają, a to oczywiście daje możliwość rzadszego opróżniania szamba. Po drugie szambo betonowe dwukomorowe jest proekologiczne, pozwala bowiem na stworzenie przydomowej oczyszczalni ścieków. To jednak nie koniec zalet, jakimi wyróżnia się szambo dwukomorowe cena jego jest bowiem również atrakcyjna, szczególnie w zestawieniu z korzyściami, które gwarantuje. Nasza firma dba o maksymalne obniżenie kosztów ponoszonych przez klientów. Poza tym, w ramach usług proponujemy nie tylko sprzedaż, ale także transport i montaż zbiorników szamba. Zapraszamy do kontaktu!

Szamba dwukomorowe

Dwie komory w szambie betonowym